Агенція ДПП спільно з партнерами провели воркшоп щодо розгляду проєктів приватної ініціативи

Опубліковано: 18.02.2021
Категорія: Новини ДПП

Сьогодні, 18 лютого, відбувся онлайн воркшоп щодо розгляду проєктів приватної ініціативи, організований IFC – Intenational Finance Corporation, Агенцією ДПП та Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Захід спрямований на підвищення обізнаності представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування про життєвий цикл проєктів приватної ініціативи, їх підготовку та впровадження, особливості процедури аналізу ефективності в Україні.

В цілому у навчальному заході взяли участь більше 90 осіб, зокрема, представники 13 центральних органів виконавчої влади та 19 органів місцевого самоврядування.

Експерти Мінекономіки та Агенції ДПП розповіли учасникам про особливості чинного українського законодавства та організаційні процедури щодо роботи з проєктами приватної ініціативи, а також розглянули реальні кейси приватної ініціативи в Україні.

Зокрема, під час вокршопу учасники дізнались про:

  • основні ознаки проєктів приватної ініціативи, їх завдання та можливості;
  • механізми, які дозволяють користуватися перевагами приватної ініціативи та стимулювати конкуренцію;
  • організаційні процедури щодо роботи з проєктами приватної ініціативи, важливі для прозорості та найбільш ефективного використання засобів.

Одним із спікерів заходу став старший спеціаліст з питань інфраструктури у консультативному комітеті з державно-приватних інфраструктурних проєктів (PPIAF), висококваліфікований фахівець з великим досвідом впровадження проєктів приватної ініціативи – Філіп Невес. Під час воркшопу він ознайомив учасників з провідним світовим досвідом та основними принципами реалізації проєктів приватної ініціативи.