Доступний український переклад першого розділу Посібника з ДПП (програми сертифікації міжнародного рівня в сфері ДПП – Certified PPP Professional (CP3P) APMG International

Опубліковано: 26.09.2022
Категорія: Новини ДПП

Україна активно працює над розбудовою спроможності запроваджувати державно-приватне партнерство (ДПП).

Посібник програми сертифікації міжнародного рівня в сфері державно-приватного партнерства – Certified PPP Professional (CP3P) APMG International, – також відомий як Посібник з ДПП — це сукупність знань про державно-приватне партнерство, що дозволяє забезпечити інституційну спроможність органів державної влади та місцевого самоврядування ефективно реалізовувати проекти ДПП. 

Посібник з ДПП і Програма сертифікації ДПП (CP3P) APMG є невід’ємною частиною допомоги професіоналам у сфері ДПП у розвитку навичок і знань передового досвіду для реалізації низки якісних і стійких проектів у соціальній та економічній інфраструктурі.

Щоб зміцнити спроможність органів державної влади та місцевого самоврядування України структурувати та впроваджувати стійкі ДПП, перший розділ Посібника з ДПП, який є основою для здачі іспиту базового рівня (Foudation level exam), перекладено українською мовою.

Переклад здійснений за сприяння Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що є частиною Групи Світового банку, доступний для безкоштовного завантаження за посиланням: 

Впевнені, що це надасть подальшу підтримку практикам ДПП в Україні, озброївши їх знаннями та ресурсами рідною мовою.

____________________________

Нагадуємо, що Програму сертифікації міжнародного рівня в сфері ДПП – Certified PPP Professional (CP3P) створила і ліцензує компанія Association of Project Management Group International (APMG International) на замовлення Групи Світового Банку (WBG) і ряду інших міжнародних фінансових інститутів. Програма СР3Р закладає фундамент знань по основних аспектах підготовки і реалізації проектів ДПП, стандартизує термінологію і підходи по тематиці ДПП, знайомить представників державного сектору з кращою світовою практикою в галузі ДПП.

Програма сертифікації в сфері ДПП APMG має міжнародний успіх, сертифіковані спеціалісти CP3P працюють у понад 112 країнах.