Директор Агенції ДПП взяв участь промозаході “DO invest”

Опубліковано: 20.10.2021
Категорія: Новини ДПП

19 жовтня, директор Агенції ДПП, Ніко Гачечиладзе, взяв участь у промозаході “DO invest”, покликаному представити інвестиційний та експортний потенціал Донецької області України, підвищити обізнаність про бізнес-середовище регіону та презентувати Інвестиційний портал Донецької області.

Метою заходу було залучення міжнародних та національних інвесторів, розширення ринків збуту та зміцнення ділових зв’язків між Донецькою областю, іноземними партнерами та іншими регіонами України. 

Агенція ДПП вбачає великий потенціал у таких промоційних заходах, як платформах для співпраці на локальному та міжнародному рівнях, спрямованих на розвиток інвестиційного потенціалу територіальних громад. Нетворкінг-платформи та зустрічі з представниками потенційних інвесторів, презентації інформаційно-презентаційних матеріалів щодо потенціальних проектів, у тому числі тих, що можуть бути реалізовані на умовах державно-приватного партнерства, сприятимуть реалізації проектів із залученням приватних інвестицій, необхідних нашій країні для модернізації і створення нової інфраструктури та надання якісних суспільно значущих послуг.

Джерело: Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА

У заході взяли участь потенційні інвестори, інституції та органи із залучення та підтримки інвестицій, Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (РЕІ), ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Офіс Національної інвестиційної ради, представники дипломатичних установ, міжнародних організацій, у тому числі фінансових інституцій, центральних органів виконавчої влади та місцевих органів виконавчої влади.

Ростислав Замлинський, Перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, зазначив що на розвиток Донецької та Луганської областей покликана розроблена спільно з міжнародними партнерами, місцевою владою, дипломатичним корпусом, експертами та за участі торгово-промислової палати, Стратегія економічного розвитку Донецької та Луганської областей на період до 2030 року. Стратегія передбачає об’єднання зусиль підприємницької спільноти, міжнародних партнерів, місцевої влади та інших інституцій.

Виконавчий директор ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» UkraineInvest, привітав мешканців Донецької області з суттєвими економічними досягненнями, зазначивши, що на початку 2021 року обсяг промисловості збільшився на понад 7 відсотків. За його словами, обсяг прямих іноземних інвестицій Донецької області склав 2,6 мільярда доларів США, що є третім показником в Україні, після Києва та Дніпра.

В рамках Презентаційної платформи, Оксана Головко, Директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації презентувала учасникам актуальну інформацію про інвестиційний потенціал Донецької області, загостривши увагу на високій концентрації висококваліфікованих спеціалістів та значних природних ресурсах регіону.

«Допомога міжнародної спільноти повинна бути спрямована на створення сталих рішень та розбудову інституційної спроможності» – зазначив Керівник Програми ООН з відновлення та розбудови миру, Віктор Мунтяну. Він також наголосив на важливості підтримки та розвитку приватного сектору та проектів приватної ініціативи.

В рамках Демонстраційної платформи відбулась Інтерактивна презентація інвестиційного порталу Донецької області DO invest, а також огляд виставкових експозицій та спілкування з учасниками виставки.

З відео записом події можна ознайомитися на сторінці Facebook Департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА за посиланням – https://cutt.ly/9RhJgPd.