Директор Агенції ДПП взяв участь у VI Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Odesa 5T Investment Promotion Forum»

Опубліковано: 21.09.2021
Категорія: Новини ДПП
Теги:

17 вересня,  директор Агенції ДПП, Ніко Гачечиладзе, взяв участь у VI Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Odesa 5T Investment Promotion Forum».

Odesa 5Т Investment Promotion Forum – це міжнародна платформа для взаємодії, налагодження кооперації, діалогу та дискусій між представниками влади країн, муніципалітетів, міжнародної спільноти, дипломатичних представництв, організацій, фондів, бізнесу та експертів. Організатори форуму – Одеська міська рада та Одеська обласна державна адміністрація.

ODESA 5T INVESTMENT PROMOTION FORUM

Цього року центральними темами форуму стали питання взаємодії влади та бізнесу у сфері залучення інвестиційних коштів, механізмів та інструментів підтримки інвесторів на державному та місцевому рівнях, актуальних форм залучення інвестицій тощо. Однією з цілей події було підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань менеджменту інвестиційної діяльності.

Під час сессії присвяченої механізму державно-приватного партнерства – «Державно-приватне партнерство – дієвий інструмент залучення інвестицій у розвиток громад», було висвітлино для учасників ряд важливих питань, таких як ознаки механізму ДПП, що може бути об’єктом ДПП, а також, в яких випадках механізм ДПП є більш доцільним у порівнянні з традиційними закупівлями, хто може бути ініціатором проектної пропозиції, етапи життєвого циклу проектів ДПП та яким чином проходить ідентифікація проектів, підготовка концептуальної записки та техніко-економічного обґрунтування, а також, яку роль у цих процесах відіграє Агенція ДПП.

Директор Агенції ДПП також презентував учасникам форуму пілотні проекти ДПП в Україні та ключові аспекти підтримки міжнародних організацій, спрямованої на впровадження кращих світових стандартів та практик у сфері ДПП в Україні.

Ви можете ознайомитися з презентацією, в якій детальніше висвітлені зазначені питання, за посиланням нижче: