Наші події

Практичний воркшоп з питань інтеграції платформи SOURCE в Україні

Онлайн
Дата
24.05.2021
Час
14:00 - 16:00
Місцезнаходження
Online

24 травня, з 14:00 до 16:00, відбудеться практичний воркшоп з питань інтеграції платформи SOURCE в Україні.

Продовжуючи виконання першої фази інтеграції платформи SOURCE для посилення в Україні технічного потенціалу у сфері підготовки та управління проектами державно-приватного партнерства Мінекономіки разом з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Ініціативою Сталої Інфраструктури (Sustainable Infrastructure Foundation), Агенцією ДПП та проектним офісом «SPILNO» при Мінінфраструктури організовують практичний воркшоп.

Нагадаємо, що SOURCE – це багатостороння платформа для підготовки та управління проектами сталого розвитку інфраструктури, яку очолюють та фінансують Багатосторонні банки розвитку (MDBs). Платформа наразі використовується у 78 країнах світу.

Практичний воркшоп покликаний допомогти учасникам поглибити розуміння функціоналу платформи SOURCE, адаптованої до українського контексту. Він дозволить учасникам зрозуміти як додавати до платформи проекти різних типів, зазначати стадію виконання проектів та категоризувати їх.

Воркшоп буде корисним представникам публічного сектору, включаючи керівників проектів, у яких в майбутньому буде доступ до платформи.

Для участі у заході необхідно у термін до 19 травня 2021 року сформувати проектну команду та заповнити аплікаційну форму (додається) і надіслати її на електрону адресу: l.petrova@pppagency.me.gov.ua.

Захід відбудеться 24 травня. Мова заходу – українська

Додаткові інструкції будуть надіслані кожному учаснику на електронну адресу, вказану в аплікаційній формі.