Наші події

Семінар з питань ДПП для органів державної влади та місцевого самоврядування

Онлайн
Дата
22.06.2021
Час
15:30 - 18:00
Місцезнаходження
Онлайн

З 22 по 24 червня відбудеться семінар з питань ДПП для органів державної влади та місцевого самоврядування. Подія буде проходити в рамках проекту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні», що фінансується з Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії.

Метою заходу є надання представникам публічного сектору, які безпосередньо залучені до підготовки та управління проектами ДПП, можливості поглибити своє розуміння процесів ініціації, підготовки та реалізації проектів на засадах державно-приватного партнерства шляхом ознайомлення зі змістом Посібника з ДПП/концесій для України. Цей посібник є результатом роботи співробітників Глобальної практики з питань управління та Глобальної практики з фінансування інфраструктури, ДПП і гарантій Світового банку за співпраці з зовнішніми експертами.

22 червня, у вівторок, відбудеться представлення Посібника з ДПП/концесій для України, представниками Світового банку, старшим спеціалістом з питань державного сектору, Наталією Білецькою та старшим консультантом з питань ДПП, Іриною Запатріною. Програма семінару першого дня охоплює огляд перших двох етапів посібника, також будуть розглянуті питання оцінки та управління пропозиціями ДПП, ініційованими приватним бізнесом.

23 червня відбудеться огляд третього та четвертого етапів посібника, під час якого буде розглянуто рекомендовану процедуру підготовки до проведення конкурсу та здійснення закупівлі, а також складності з якими можуть зіткнутися державні партнери під час супроводу та реалізації договорів державно-приватного партнерства.

24 червня, старшим спеціалістом з питань державно-приватного партнерства Світового банку, Девідом Дуарте, буде розглянуто особливості оцінки та управління ризиками проектів ДПП. Також в цей день Олена Тимушева, спеціаліст з питань ДПП Світового банку, надасть рекомендації щодо проведення аналізу вигід та витрат в інвестиційних проектах.

Більш детально з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням нижче: