Наші події

Вебінар на тему підготовки та реалізації проектів ДПП, що відповідають Цілям сталого розвитку

Онлайн
Дата
25.05.2021
Час
10:00 - 13:00
Місцезнаходження
Online

Вебінар відбудеться 25 травня 2021 року, з 10:00 до 13:00.

Метою заходу є надання представникам публічного сектору, які безпосередньо залучені до підготовки та управління проектами ДПП, можливості поглибити своє розуміння Цілей сталого розвитку, у контексті використання механізму ДПП. Міжнародні експерти висвітлять особливості процесу ініціювання,  підготовки та реалізації проектів ДПП на користь людей (People-first PPPs) та виклики, з якими учасники можуть зіткнутися.

Ця подія є частиною спільної програми «Сприяння стратегічному плануванню та фінансуванню сталого розвитку на національному та регіональному рівнях в Україні», що  впроваджується Системою розвитку ООН в Україні на прохання Уряду України та спрямована покращити стратегічне планування і бюджетування на національному і місцевому рівні, знайти нові джерела фінансування і більш ефективно використовувати ресурси для реалізації амбітних цілей національного довго- й середньострокового розвитку та їх узгодження з Цілями сталого розвитку.

Застосування підходу до ДПП, спрямованого на забезпечення бажаних глобальних результатів від інвестицій у інфраструктуру та створення “цінності для людей”, дозволить Україні краще узгодити поточні та майбутні проекти ДПП із Цілями сталого розвитку,  визначеними указом Президента України “Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року”.

Європейська економічна комісія ООН (ЄЕК ООН; UNECE) залучила провідних міжнародних експертів у сфері ДПП для розробки інструментів полегшення практичного застосування моделі ДПП на користь людей (People-first PPPs). Одним з розроблених інструментів є Методологія ЄЕК ООН оцінки ДПП на користь людей (People-first PPP) для досягнення Цілей сталого розвитку – PIERS (People-first Infrastructure Evaluation and Rating System).

Однією з цілей ЄЕК ООН у впровадженні спільної програми є допомога практикам ДПП в Україні у застосуванні моделі ДПП на користь людей (People-first PPPs) та її інструментів.

Нагадаємо, що першим кроком у реалізації цієї цілі було обговорення 30 березня 2021 року питань удосконалення законодавства України про ДПП з метою досягнення Цілей сталого розвитку.

Навчальний вебінар на тему підготовки та реалізації проектів ДПП, що відповідають Цілям сталого розвитку – це другий практичний крок до вищезазначеної цілі.

Основні цілі вебінару:

  1. Допомогти учасникам поглибити своє розуміння моделі ДПП на користь людей для узгодження проектів ДПП з Цілями сталого розвитку;
  2. Допомогти учасникам зрозуміти Методологію оцінки ЄЕК ООН оцінки ДПП на користь людей для досягнення Цілей сталого розвитку – PIERS;
  3. Презентувати адаптовані до потреб України практичні рекомендації щодо ідентифікації та підготовки проектів ДПП, що відповідають моделі ДПП на користь людей;
  4. Презентувати та обговорити практичні кроки для підготовки та реалізації проектів, що відповідають моделі ДПП на користь людей, забезпечуючи залученість всіх зацікавлених сторін та екологічну стійкість.

Вебінар буде проведено у формі інтерактивної онлайн-події. Учасники зможуть  взяти участь в обговоренні.

Для участі у заході необхідно зареєструватися до 21 травня 2021 року.