Наші події

Вебінар з питань інтеграції платформи SOURCE в Україні

Онлайн
Дата
27.04.2021
Час
14:30 - 16:30
Місцезнаходження
Online

27 квітня, відбудеться вебінар з питань запуску пілотної фази інтеграції платформи SOURCE для підготовки та управління інфраструктурними проектами в Україні.

SOURCE – це багатостороння платформа для підготовки та управління проектами сталого розвитку інфраструктури, яку очолюють та фінансують Багатосторонні банки розвитку (MDBs). Платформа наразі використовується у 78 країнах світу.

Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD) та Ініціатива Сталої Інфраструктури (Sustainable Infrastructure Foundation, SIF) адаптували платформу SOURCE як інструмент для посилення в Україні технічного потенціалу у сфері підготовки та реалізації інфраструктурних проектів, ініційованих публічним сектором. Після завершення фази розробки, яка дозволила адаптувати платформу SOURCE до українського контексту, наступною є пілотна фаза інтеграції безпечної та стандартизованої платформи SOURCE для підготовки та управління проектами ДПП та концесій.

Вебінар ініційований Ініціативою Сталої Інфраструктури (SIF), Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD), Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України,  Агенцією ДПП та Проектним офісом з питань ДПП «SPILNO» при Мінінфрастуктури з метою:

  • обговорення ключових аспектів платформи SOURCE, адаптованих до українського контексту, переваг її використання,
  • обговорення ходу виконання завдання щодо інтеграції платформи в Україні та наступних кроків;
  • інтерактивної презентації структури платформи SOURCE для українських проектів ДПП та концесій;
  • обговорення подальших заходів, що відзначать початок першої фази інтеграції.

Якщо ви бажаєте взяти участь у вебінарі, ви можете подати заявку на участь заповнивши реєстраційну форму на нашому сайті (до 23 квітня 2021).

Захід відбудеться 27 квітня з 14.30 до 16.30. Мова заходу – українська

Програма заходу та додаткові інструкції будуть надіслані кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.