Наші події

Віртуальний воркшоп на тему «Сектор поводження з твердими побутовими відходами та можливості державно-приватного партнерства»

Онлайн
Дата
09.02.2022
Час
14:00 - 17:00
Місцезнаходження
Онлайн

9 лютого 2022 року з 14:00 до 17:00 за київським часом відбудеться віртуальний воркшоп на тему «Сектор поводження з твердими побутовими відходами та можливості державно-приватного партнерства».

Захід відбудеться з використанням засобів дистанційного зв’язку в форматі «онлайн».

Робочі мови заходу – українська та англійська (з перекладом).

З метою розвитку механізму ДПП в секторі поводження з твердими побутовими відходами та підвищення інституційної спроможності ініціаторів проектів ДПП з публічного сектора Мінекономіки спільно з Агенцією ДПП за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Консультативного комітету з державно-приватних інфраструктурних проектів (PPIAF) організовує воркшоп на тему «Сектор поводження з твердими побутовими відходами та можливості державно-приватного партнерства».

В ході заходу провідними експертами та спеціалістами Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Групи Світового банку будуть висвітлені особливості механізму ДПП в секторі поводження з твердими побутовими відходами, представлений міжнародний досвід реалізації проектів ДПП, зокрема проектів в секторі перетворення відходів на енергію (англ. Waste-to-Energy).

Перша частина воркшопу присвячена питанням розвитку та фінансування систем поводження з відходами в Україні. В якості ключового доповідача виступить П’єр Касабонне,старший операційний спеціаліст Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Його доповідь буде охоплювати наступні теми:

  • Ланцюг створення доданої вартості в секторі поводження з твердими побутовими відходами в Україні;
  • Досвід Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та можливості підготовки й реалізації проектів в секторі поводження з твердими побутовими відходами в Україні;
  • Світовий досвід в проектах поводження з відходами. 

Друга частина заходу буде присвячена міжнародному досвіду та особливостям механізму ДПП у секторі поводження з твердими побутовими відходами. Будуть  розглянуті й обговорені наступні питання:

– Які нові можливості для державно-приватного партнерства у секторі поводження з твердими побутовими відходами?

– Проект в секторі перетворення відходів на енергію (англ. Waste-to-Energy), реалізований в Белграді: які були ключові проблеми?

– Які корисні підходи до конкурсної процедури та фінансового структурування проектів на умовах ДПП у секторі поводження з твердими побутовими відходами?

– Який досвід країн, що розвиваються, порівняно з розвиненими країнами ЄС?

Доповідачами в рамках другої частини заходу будуть:

Бернард Атлан, головний спеціаліст з питань інвестування Міжнародної фінансової корпорації (IFC)

Нікола Михайлович, спеціаліст з інвестицій Міжнародної фінансової корпорації (IFC)

З порядком денним воркшопу ви можете ознайомитися, завантаживши його за наступним посиланням: