Наші події

Віртуальний воркшоп на тему «Енергетичний сектор та можливості для державно-приватного партнерства»

Онлайн
Дата
01.02.2022
Час
14:00 - 17:00
Місцезнаходження
Онлайн

1 лютого 2022 року з 14:00 до 17:00 за київським часом відбудеться віртуальний воркшоп на тему «Енергетичний сектор та можливості для державно-приватного партнерства».

Захід відбудеться з використанням засобів дистанційного зв’язку в форматі «онлайн».

Робочі мови заходу – українська та англійська (з перекладом).

З метою розвитку механізму ДПП в енергетичному секторі та підвищення інституційної спроможності ініціаторів проектів ДПП з публічного сектора Мінекономіки спільно з Агенцією ДПП за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Консультативного комітету з державно-приватних інфраструктурних проектів (PPIAF) організовує воркшоп на тему «Енергетичний сектор та можливості для державно-приватного партнерства».

В ході заходу провідними експертами та спеціалістами Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Групи Світового банку будуть висвітлені особливості механізму ДПП в енергетичному секторі, представлений міжнародний досвід реалізації проектів ДПП в енергетичному секторі, зокрема проектів виробництва електроенергії з відновлювальних джерел.

В якості ключового доповідача першої частини воркшопу виступить Бернард Атлант, головний спеціаліст з питань інвестування Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Його доповідь буде охоплювати наступні теми:

  • Енергетичний сектор: основні виклики та як ДПП може допомогти у їх вирішенні;
  • Особливості механізму ДПП в енергетичному секторі в Україні;
  • Світовий досвід Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в проектах сонячних електростанцій на умовах ДПП. 

Друга частина заходу буде присвячена міжнародному досвіду та тенденціям в ДПП у сфері енергетики.

Філіп Драпак, експерт з енергетики Міжнародної фінансової корпорації (IFC) розповість про  тенденції в енергетичному секторі з фокусом на відновлювані джерела енергії.

Маріо Туркович, старший міжнародний експерт із ДПП Міжнародної фінансової корпорації (IFC) презентує досвід Хорватії у використанні відновлюваних джерел енергії.

Енріке Лора, спеціаліст з оцінки та експерт з енергетики, висвітлить питання впливу відновлюваних джерел енергії на формування енергетичного ринку.

З порядком денним воркшопу ви можете ознайомитися, завантаживши його за наступним посиланням: