Підписано Меморандум щодо співробітництва між Агенцією ДПП та АТ «Казахстанський центр державно-приватного партнерства» (Республіка Казахстан)

Опубліковано: 18.06.2021
Категорія: Новини ДПП
Теги:

Сьогодні, 18 червня, в рамках 14-го засідання Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва (СМК), було підписано меморандум щодо співробітництва у сфері державно-приватного партнерства між Агенцією ДПП та Акціонерним товариством «Казахстанський̆ центр державно-приватного партнерства».

Казахстанський̆ центр державно-приватного партнерства було створено у липні 2008 року в якості спеціалізованої організації з питань концесії. Єдиним акціонером товариства є Уряд Республіки Казахстан в особі Міністерства національної економіки Республіки Казахстан. Центр надає послуги з дослідження, навчання та консультування, експертизи та оцінки реалізації проектів на засадах ДПП.

Цей Меморандум стане основою для консолідації зусиль сторін в частині розвитку механізму державно-приватного партнерства та обміну досвідом. Відтепер, Агенція ДПП та Казахстанський̆ центр державно-приватного партнерства зможуть координувати свої дії щодо участі в спільних дослідницьких проектах з питань ДПП, обміну інформацією та проведення спеціальних заходів, таких як навчальні візити, ділові зустрічі, семінари, форуми, конференції̈, круглі столи тощо з метою підвищення інституційної спроможності публічного сектору в сфері ДПП.