Агенція ДПП розпочала підготовку досліджень для ініціаторів проектних пропозицій (Вінниця, Рівне)

Опубліковано: 03.12.2019
Категорія: Новини ДПП

Розпочато роботу з підготовки необхідних досліджень (Концептуальна записка, ТЕО та інші) спільно з ініціаторами проєктів: Рівненською обласною радою та Вінницькою міською радою.


Нагадаємо, що:

29 листопада 2019 року у м. Рівне було укладено Меморандум про взаємодію між Рівненською обласною радою, ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» та Агенцією ДПП, у присутності голови Рівненської обласної державної адміністрації. З 28 грудня 2019 року розпочала свою роботу робоча група з підготовки та розробки документації щодо реалізації проекту «Відновлення інфраструктури ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» на основі механізму ДПП.

13 грудня 2019 року у м. Вінниця було укладено Меморандум про співробітництво між Вінницькою міською радою, КП «Аеропорт Вінниця» та Агенцією ДПП. Співробітництво полягає у підготовці якісного проєкту реконструкції пасажирського терміналу аеропорту «Вінниця» на основі механізму ДПП, який буде цікавий потенційним інвесторам. Розпорядженням міського голови 28 грудня 2019 року створена робоча група з метою підготовки документації пілотного проєкту.

На сьогодні Агенцією ДПП ініційований збір інформації та розпочато відповідну роботу з технічної, економічної та фінансової оцінки, а також юридичного аналізу діяльності двох міжнародних аеропортів.