Команда Агенції ДПП отримала сертифікати міжнародного рівня в сфері ДПП

Опубліковано: 03.11.2019
Категорія: Новини ДПП

Команда Агенції ДПП отримала сертифікати міжнародного рівня в сфері державно-приватного партнерства – AMPG Certified PPP Professional (CP3P) Foundation Examination.

Упродовж 2-х сесій у жовтні та листопаді 2019 року команда Агенції ДПП разом з іншими представниками міністерств, міст та інших ЦОВВ проходила навчання по державно-приватному партнерству. Навчання проходило у два етапи — у Києві та у Полтавській області де, окрім, знань команда Агенції ДПП, налагодила робочі відносини із іншими учасниками курсу, які працюватимуть над механізмом запровадження та реалізації ДПП в Україні.


Загалом курс навчальної програми охоплює у собі зведену інформацію про державно-приватне партнерство та деталізацію всіх аспектів створення та реалізації проєктів державно-приватного партнерства.

Команда Агенції ДПП вдячна Міжнародній фінансовій корпорації (IFC – International Finance Corporation), зокрема Vojislav Kandic, за організацію навчання, яке пройшло на високому рівні та у дружній атмосфері.

Окрема подяка APMG International та акредитованому APMG викладачу курсу Сергей Георгиевич (Sergey Georgievich) за підготовку та реалізацію навчального процесу.

Нові знання допоможуть команді Агенції ДПП якісно та професійно підтримувати розвиток ДПП в Україні та реалізовувати важливі для країни проєкти.

Навчальна програма APMG по сертифікації в галузі ДПП, являє собою інноваційну розробку Азійського банку розвитку (ADB), Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD), Міжамериканського банку розвитку (IDB), Ісламського банку розвитку і Групи світового банку (WBG), яка фінансується Фондом консалтингової підтримки державно-приватних інфраструктурних проєктів (PPIAF).