Відбувся онлайн семінар з питань переваг ДПП для представників громадянського суспільства, засобів масової інформації та органів місцевого самоврядування

Опубліковано: 13.12.2021
Категорія: Новини ДПП

10 грудня Мінекономіки разом з Світовим Банком, за організаційної підтримки Агенції ДПП, організовано онлайн семінар з питань переваг ДПП для представників громадянського суспільства, засобів масової інформації та органів місцевого самоврядування з інформацією на тему «Потенціал державно-приватного партнерства для підвищення якості життя в Україні».

Навчальний захід відбувся в рамках проекту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні» за підтримки Уряду Великобританії.

Семінар об’єднав близько 250 представників громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування.

“Державно-приватне партнерство в Україні за останні кілька років стало одним із найбільш перспективних інструментів залучення інвестицій. Було проведено ряд успішних реформ та нововведень щодо приведення у відповідність діючого законодавства в сфері ДПП до міжнародних стандартів та практик. Державно-приватне партнерство дозволяє реалізувати пріоритетні та  соціально-важливі інфраструктурні проекти, а також сприяє покращенню бізнес-клімату в Україні”, – зазначила заступниця Міністра економіки України Ірина Новікова.

Також заступниця Міністра додала, що важливим результатом реалізації першої фази проекту Світового банку є посилення інституційної спроможності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в частині ініціації, підготовки та реалізації проектів ДПП.

Під час семінару представники Світового Банку розповіли про потенціал ДПП для підвищення якості життя в Україні, зокрема про:

  • сутність, принципи та характеристики ДПП;
  • суспільні переваги ДПП;
  • можливості для реалізації проектів ДПП існують в Україні;
  • роль громадських інституцій у підсиленні суспільних переваг ДПП;
  • розкриття інформації з питань ДПП, яка дасть змогу суспільству оцінити ступінь узгодження приватних інвестицій із публічним інтересом, додержання приватним партнером стандартів надання послуг, а також забезпечити передбачуваність у процесі планування проектів ДПП, рівні умови для учасників конкурсу з визначення приватного партнера;
  • розкриття інформації відповідно до законодавства України.

Ви можете ознайомитись з інформаційно-презентаційними матеріалами семінару за наступним посиланням: