Наші події

Воркшоп щодо розгляду проектів приватної ініціативи

Дата
18.02.2021
Час
14:00 - 17:00
Місцезнаходження
Онлайн

Агенція ДПП, Мінекономіки та IFC організовали воркшоп для державних органів для обговорення питань, пов’язаних з проектами ДПП, ініційованими приватними компаніями.

Захід спрямований на підвищення обізнаності представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування про життєвий цикл проєктів приватної ініціативи, їх підготовку та впровадження, особливості процедури аналізу ефективності в Україні.

В цілому у навчальному заході взяли участь більше 90 осіб, зокрема, представники 13 центральних органів виконавчої влади та 19 органів місцевого самоврядування.

Зокрема, під час вокршопу учасники дізнались про:

  • основні ознаки проектів приватної ініціативи, завдання та можливості;
  • світовий досвід та особливості реалізації проектів приватної ініціативи;
  • досвід реалізації проектів приватної ініціативи в Україні;
  • механізми, які дозволяють користуватися перевагами приватної ініціативи та стимулювати конкуренцію: світовий досвід та особливості чинного українського законодавства;
  • організаційні процедури щодо роботи з проектами приватної ініціативи, важливі для прозорості та найбільш ефективного використання засобів.

У зв’язку зі спалахом коронавірусної хвороби COVID-19 та запровадженням Кабінетом Міністрів України карантинних заходів на всій території України, Агенція ДПП організовує навчальні заходи в форматі “онлайн”.