Новий звіт про укладені угоди ДПП від WAPPP та InfraPPP: розвиток ДПП в світі та в Україні

Опубліковано: 14.07.2022
Категорія: Новини ДПП

Міжнародною асоціацією підрозділів та спеціалістів ДПП (англ. World Association of PPP Units & Professionals, WAPPP) та InfraPPP (що є частиною IMC Worldwide, DT Global Company) підготовлений Квартальний звіт про укладені угоди ДПП (2 квартал 2022 року).

Документ містить дослідження ринкової інформації та аналіз проектів ДПП, зареєстрованих у власних базах даних InfraPPP.

Метою WAPPP та InfraPPP було висвітлити еволюцію ринку протягом кварталу, зосереджуючись на глобальних подіях, зареєстрованих у всьому світі та в усіх секторах. Цей звіт охоплює державно-приватні партнерства на ринку інфраструктури з особливим акцентом на мегапроекти з великими обсягами інвестицій. Основна увага зосереджена на ланці угод, цікавих фактів та тенденцій, щоб висвітлити майбутні ринкові можливості.

Окрема увага у звіті приділена рамковим умовам й останнім оновленням законодавства на початку 2022 року у сфері ДПП в Україні, а також новим викликам у розвитку ДПП, що пов’язані із значними руйнуваннями інфраструктури внаслідок російського вторгнення та негативним впливом на існуючі концесійні проекти у морських портах «Ольвія» та «Херсон». Дослідження охоплюють ключові питання відбудови інфраструктури та відновлення економіки в післявоєнний період на засадах ДПП, зокрема що стосуються уваги уряду країни до створення спеціальних механізмів для мінімізації корупційних проявів для післявоєнного відновлення та забезпечення фінансової безпеки інвесторів і кредиторів.

Детальніше зі змістом Квартального звіту про укладені угоди ДПП (2 квартал 2022 року) можна ознайомитись на сайті InfraPPP – https://www.infrapppworld.com/country-reports/quarterly-ppp-market-update-2q-2022

або за наступним посиланням:


Довідково: InfraPPP є провідною онлайн-платформою знань у сфері фінансування інфраструктури та інвестицій з особливим акцентом на державно-приватних партнерствах у всьому світі.