Розпочато відбір консультантів для розробки ТЕО та конкурсної документації для концесійних проектів у морському порту «Чорноморськ»

Опубліковано: 14.05.2021
Категорія: Новини ДПП

За підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) розпочато процедуру відбору юридичного радника для роботи над техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) та конкурсною документацією для двох проектів концесії у морському порту “Чорноморськ”: концесію першого та контейнерного терміналів та концесію залізнично-поромного комплексу. Також, найближчим часом, планується проведення відбору технічного консультанта для забезпечення фахового супроводу цих проектів.

Детальніше — на сайті Міністерства інфраструктури України:

https://miu.gov.ua/news/rozpochato-vidbir-konsultantiv-dlya-rozrobki-teo-ta-konkursnoyi-dokumentaciyi-shchodo-koncesijnih-proyektiv-u-morskomu-portu-chornomorsk

Довідково:

Проекти концесії першого та контейнерного терміналів, а також поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» включені до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року, затвердженого Урядом.

Передбачається, що внаслідок успішного здійснення обох концесійних проектів в порту, буде залучено близько 150 млн доларів інвестицій.