Агенція ДПП підписала меморандум про співпрацю із Львівською міською радою

Опубліковано: 30.07.2020
Категорія: Новини ДПП

Львів став першим містом в Україні, затвердившим перелік з 11 проектів, які можуть розглядатись для реалізації на умовах державно-приватного партнерства.

Агенція ДПП надасть підтримку місту Лева у підготовці та реалізації проектів у галузі містобудування, транспортної, соціальної, культурної, спортивної та іншої інфраструктури.

“Сьогодні ми розпочинаємо нашу співпрацю зі Львовом. Наразі виконком міської ради затвердив перший перелік проектів. Надалі ми досліджуватимемо, наскільки ці проекти важливі для реалізації на умовах державно-приватного партнерства. Можемо аналізувати, наскільки доцільно витрачати сили та кошти на реалізацію цих проектів, або ж наскільки доцільно скористатись іншим механізмом, наприклад — залучити кредитні кошти чи використати кошти з місцевого або ж державного бюджету”, — зазначив директор Агенції ДПП Ніко Гачечиладзе.

Ви можете дізнатись більше та подивитися відео з підписання, перейшовши за наступним посиланням:

https://city-adm.lviv.ua/news/economy/280578-misto-pidpysalo-memorandum-pro-spivpratsiu-z-ahentsiieiu-z-pytan-pidtrymky-derzhavno-pryvatnoho-partnerstva?fbclid=IwAR2H4w48Lb4hk02Ivz9xRkKxtwxiPEClJysWL45tjlWpLlYSnbB–Acc79I