Відбувся семінар з питань ДПП для органів державної влади та місцевого самоврядування

Опубліковано: 30.06.2021
Категорія: Новини ДПП

З 22 по 24 червня проходив семінар з питань ДПП для органів державної влади та місцевого самоврядування. Подія відбулась в рамках проекту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні», що фінансується з Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії.

Метою семінару було надання представникам публічного сектору, які безпосередньо залучені до підготовки та управління проектами ДПП, можливості поглибити своє розуміння процесів ініціації, підготовки та реалізації проектів на засадах державно-приватного партнерства шляхом ознайомлення зі змістом Посібника з питань ДПП для України. Цей посібник є результатом роботи співробітників Глобальної практики з питань управління та Глобальної практики з фінансування інфраструктури, ДПП і гарантій Світового банку за співпраці з зовнішніми експертами.

Ви можете детальніше ознайомитись з Посібником з питань ДПП для України завантаживши його за посиланнями, вказаними в описі семінару, в розділі “Події“.

Презентації учасників ви можете завантажити за наступними посиланнями: